Weekendowe inspiracje #2

Pora na drugą odsłonę weekendowych inspiracji. Ostrzegam – będzie dużo o jedzeniu! 😉

PRZEPISY, KTÓRE UDAŁO MI SIĘ WYPRÓBOWAĆ:

kotletygroszkowoziemniaczane_DSC5114

PRZEPISY NA DOMOWE LODY, KTÓRE MUSZĘ WYPRÓBOWAĆ (I TO JAK NAJSZYBCIEJ!): 

blueberry-yogurt-pops-v-

Photo+Jun+07,+2+29+08+PM

c74d8614-8c3f-4e9d-872c-ec9b73692ac0--9460222794_8312ce4beb_z

INSPIRUJĄCE WNĘTRZE: 

Trafiłam na to zdjęcie, gdy tworzyłam (kolejny już) moodboard naszej przyszłej sypialni (więcej o tym, jak stworzyć tablicę inspiracji, będziecie mogli przeczytać w ramach cyklu Projekt:Nowe mieszkanie już pod koniec miesiąca!).  Nie jestem jeszcze pewna, na jaki styl ostatecznie się zdecyduję, ale ta sypialnia (w najpopularniejszych według Pantone kolorach 2016 roku) wygląda rewelacyjnie, prawda?

AMALA105_2

fot. Adairs

BLOG:

Dziś tylko jeden, ale naprawdę świetny! Dream Green DIY to jedno z tych miejsc w sieci, z których jakoś nie chce się wychodzić – znajdziecie tam nie tylko projekty z cyklu „zrób to sam”, ale także dużo przepisów, pomysłów na przyjęcia i wielu innych inspiracji.

ROZWÓJ:

Tym razem nie rozwój osobisty, a raczej zawodowy, a konkretnie świetna lista 70 chwytów marketingowych, które można wykorzystać, by rozwinąć swój internetowy biznes (a także bloga!). Zaintrygowani? W takim razie koniecznie zajrzyjcie na bloomboard!

A co w tym tygodniu przykuło Waszą uwagę? 🙂

 

ZORGANIZOWANA
  • U mnie warzyw przemycać na szczęście nie trzeba (no chyba że mężowi;), ale przepis na kotleciki się przyda, bo babci wyjątkowo obrodził w tym roku szpinak, a w zamrażarce wciąż leży napoczęta paczka zielonego groszku. Dzięki! 🙂

    • zorganizowana

      Cieszę się, że się przyda 🙂