ORGANIZACJA

Tydzień 28: Pralnia

Tak się składa, że niedawno kupiliśmy nową pralkę i z radością ją wypróbowuję (kto by pomyślał, że pranie może dostarczać tylu emocji!), więc temat z obecnego tygodnia jest dla mnie niezwykle interesujący 🙂

Po raz kolejny moje organizacyjne plany i marzenia są ograniczone przez przestrzeń, którą dysponuję – nie mam osobnego pomieszczenia, w którym mogłabym zagospodarować domową pralnię. Właściwie to nie mam nawet osobnego kącika, który mógłby pełnić tę funkcję, ale znalazłam kilka inspirujących pomysłów, które może uda mi się wprowadzić w życie dysponując jedynie szafką pod umywalkę i…pralką! Jeśli Wy także macie ochotę na odświeżenie kącika do prania to zapraszam po garść inspiracji!

Najważniejsze, by wszystkie produkty, których używacie podczas prania znajdowały się w zasięgu ręki. Ze względu na ich niezbyt atrakcyjny wygląd powinny też być w miarę możliwości ukryte – można zamontować półki nad pralką, wysuwaną szufladę lub po prostu ustawić detergenty w ładnych pojemnikach na szafce. Bez wątpienia jednak kluczem do sukcesu są koszyki i różnego rodzaju pojemniki!

4a2686307636ce435f70de617c2c625d

Decor Aid

.

06-DIY-light

This Old House / David Fenton

.

ef18f74ea8daa61cd4354b7c08dca99c

Tuesday Morning

.

Laundry-Room-Organization-via-A-Bowl-Full-of-Lemons-2

A Bowl Full of Lemons

.

W przyszłym tygodniu zapraszam Was na przegląd koszy do prania oraz kilka ciekawostek i porad związanych z praniem 🙂

Print Friendly, PDF & Email