DIY, WNĘTRZA

Sposoby na świąteczny zapach w domu

Za oknem pogoda iście jesienna, więc warto pomyśleć o kilku łatwych trikach, dzięki którym wprowadzimy się w świąteczny nastrój. Od dawna wiadomo, że zapach ma magiczną moc, dlatego dziś mam dla Was 5 sposobów na to, jak wypełnić wnętrze typowo zimowym aromatem (i nie mam na myśli zapachu dymu z kominów 😉 ).

POMARAŃCZE Z GOŹDZIKAMI

Najprostszy sposób, jaki znam! Wystarczy wbić goździki w pomarańcze (można poszaleć z ciekawymi wzorami) i intensywny zapach gwarantowany!

pobrane

HGTV

.

ŚWIĘTA W GARNKU

Moim ulubionym przepisem dzieliłam się z Wami tutaj. Wciąż poszukuję jednak jakichś nowych pomysłów na mieszanki – macie jakieś sprawdzone, które możecie polecić? 🙂

Sposoby na świąteczny zapach w domu | ZORGANIZOWANA

.

AROMATYCZNA PODPAŁKA DO KOMINKA

Kominka co prawda nie mam, ale gdybym miała, to na pewno wypróbowałabym ten sposób! Szczegóły wykonania znajdziecie tutaj.

60670137322bd7bd1658afca9ee9e625

Hello Natural

.

ŚWIĄTECZNE POTPOURRI

Kolejny prościutki sposób – no bo czy jest coś łatwiejszego, niż włożenie kilku składników do jednego naczynia i…i już? Już!

65c8a11df399efb4f578ebe158914fc5

Hello Natural

.

ZAPACHOWE SZYSZKI

Szyszki, które nie dość, że błyszczą, to jeszcze pachną? Brzmi jak idealne rozwiązanie na Święta! Tutaj możecie zobaczyć, jak je wykonać. Takie szyszki mogą też być dobrym pomysłem na prezent!

IMG_5571-1024x682

Ramshackle Glam

.

Który sposób podoba Wam się najbardziej? 🙂

Print Friendly, PDF & Email