DO WYDRUKU, ORGANIZACJA

Niezbędnik Zorganizowanej

Pamiętacie, jak kilka tygodni temu zapowiadałam współpracę z Karlą i Anią, utalentowanymi graficzkami z Shablon?

Oto dzisiaj przekazujemy Wam efekty naszego wspólnego kombinowania w temacie sprzątania i organizacji przestrzeni. Myślicie “ot, pewnie kolejny planner”. Ale nie, nie, nie. Nie dajcie się zwieść!

Czy organizowanie może być lekkie, łatwe i przyjemne? Wyobraźcie sobie, że ktoś daje Wam gotowy przepis na porządek w domu. Listy kontrolne, listy zadań, harmonogramy…Wszystko, czego potrzebujecie, by otaczająca Was przestrzeń była czysta i zadbana, na dodatek podane w pięknej graficznej formie:

Untitled1

To nie kolejny planner! To kontrolna lista Waszego domowego porządku, wewnętrznego spokoju i dumy z przestrzeni zadbanej niczym u Perfekcyjnej Pani Domu. A teraz wyobraźcie sobie, że to wszystko jest w zasięgu Waszej ręki!

Wizja staje się rzeczywistością!

Shablon i Zorganizowana połączyły swoje siły, by dać Wam coś, czego nie może zabraknąć w Waszym domu!

Logo Niezbędnik Zorganizowanej

Wystarczy zapisać się na nasz wspólny newsletter, by otrzymać dostęp do pierwszej części Niezbędnika, która dotyczy sprzątania.

  • 10 list kontrolnych i harmonogramów do wydruku,
  • 2 opcje kolorystyczne,
  • pierwsza przekładka z serii porządkujących śródtytułów oraz
  • piękna okładka w dwóch wzorach.

A teraz kwestie techniczne:

Materiały będziecie mogli pobrać z linku, który otrzymacie po zapisaniu się na newsletter. Dostępne będą w dwóch rozmiarach: A4 i A5. Strony można wydrukować według uznania i potrzeb, na domowej drukarce lub w drukarni. Przy drukowaniu wersji A5 , można umieścić po dwie strony na kartce A4, a następnie przeciąć arkusz na pół (Widzicie?Oszczędzać można wszędzie i na wszystkim!). Nie martwcie się marginesami – nasze listy będziemy spinać po krótkim boku. Wydrukowane arkusze mają przewidziane na górze 1,5 cm marginesu, co umożliwi eleganckie spięcie wszystkich stron lub zbindowanie po krótkim boku w drukarni. Tak przygotowanych list kontrolnych możecie użyć jak notatnika!

12083908_1204446116235976_1730012369_n

Poniżej znajdziecie instrukcję przygotowaną przez Karlę i Anię – pokazują krok po kroku, jak samemu złożyć wszystkie strony Niezbędnika:

Wizualizacja procesu tworzenia organizera_numerki

Podoba się Wam nasz Niezbędnik Zorganizowanej? Mamy nadzieję, że tak!

Zaglądajcie do nas regularnie, by nie przegapić kolejnych części! 🙂

12076947_1204445539569367_732573329_n

Print Friendly, PDF & Email