DO WYDRUKU, ORGANIZACJA

Niezbędnik Świąteczny

Zaczynacie przygotowania do Świąt? Nie wiecie, od czego zacząć? Nie musicie się już zastanawiać, ponieważ wraz z Anią i Karlą z  Shablon przygotowałyśmy dla Was Niezbędnik Świąteczny!

W środku znajdziecie listy kontrolne, plannery oraz kalendarze, w tym jeden z wpisanymi przeze mnie zadaniami, które możecie wykonywać od połowy listopada i dzięki temu bezstresowo przygotować się do Bożego Narodzenia!

 

Logo Niezbędnik Świąteczny_2

14 stron

2 opcje kolorystyczne

2 rozmiary (A4 i A5)

przekładka

Czy można chcieć czegoś więcej? 🙂

Okladki

Strony możecie wydrukować według uznania i potrzeb na domowej drukarce lub w drukarni. Jeżeli drukujecie rozmiar A5, możecie umieścić po dwie strony na kartce A4, a następnie przeciąć arkusz na pół. Nie martwcie się marginesami – nasze listy będziemy spinać po krótkim boku. Szczegółową instrukcję dotyczącą sposobu wydruku znajdziecie we wpisie, w którym prezentowałam Wam Niezbędnik Zorganizowanej.

 Świąteczny Niezbędnik zawiera:

Strony

UWAGA! Jeśli jesteś u mnie po raz pierwszy i dopiero zapisałeś się na Zorganizowany Newsletter, to wiedz, że w automatycznej wiadomości powitalnej otrzymasz linki do pobrania wszystkich Niezbędników, w tym Świątecznego 🙂

PS. Niezbędnik powstał w 2015 i zadania w kalendarzu są rozpisane właśnie na ten rok. Uniwersalna lista przedświątecznych zadań do wydruku znajduje się tutaj.

Miłego drukowania i planowania!

Print Friendly, PDF & Email