OSZCZĘDZANIE

Blogi o finansach i oszczędzaniu (aktualizacja)

Długo kazałam Wam czekać na aktualizację tego wpisu, ale w końcu jest! Zebrałam Wasze opinie, trochę poszperałam i oto mogę przedstawić nową listę blogów o finansach i oszczędzaniu – temat zawsze budzący duże zainteresowanie! Nie ukrywam, że moje oszczędnościowe plany zazwyczaj boleśnie zderzają się z rzeczywistością (szczególnie podczas takich promocji, jak na przykład ostatnie -49% w Rossmannie, kiedy to tracę nad sobą kontrolę i wracam do domu z siedmioma podkładami…), ale chęci mam dobre, zapewniam! Regularne czytanie blogów o finansowej tematyce bardzo mnie motywuje, więc im więcej, tym lepiej!

W poniższym zestawieniu starałam się uwzględnić tylko te blogi, na których regularnie pojawiają się nowe posty. Mam nadzieję, że znajdziecie na nich dużo nowych oszczędnościowych inspiracji:

Jak oszczędzać pieniądze

Finanse bardzo osobiste

Finanse od kuchni

Finanse na obcasach

Kobiece finanse

Metafinanse

Oszczędnicka

Łatwe oszczędzanie

Rodzina na kredyt

Grosik do grosza

Money Grabbing

Stabilizacja finansowa

 

Które blogi chcielibyście jeszcze dodać do tej listy?

Print Friendly, PDF & Email
  • Wow, znaleźć się w takim zestawieniu. Zastanawiałam się ostatnio, czy jest sens publikowania budżetów miesięcznych , ale chyba jest 😉 dziękuję za polecenie! Ja ze swojej strony mogę polecić blog: „Mało kasy, godne życie”- kopalnia przepisów na szybkie, tanie, domowe obiady i dużo tekstów typowo filozoficznych o oszczedzaniu i prowadzeniu budżetu domowego 🙂

    • Tak, jest sens! Ja (i na pewno nie tylko ja) uwielbiam podglądać takie raporty! 🙂 I dziękuję za polecenie kolejnego bloga – zaraz zerknę 🙂

  • ooo mnie również jest miło, że umieściłaś mnie na swojej liście. Mam nadzieję, że Twoi czytelnicy docenią treści zawarte na moim blogu.

  • Ja ostatnio odkryłam jeszcze bloga – Grunt to bunt 😉

  • Dziękuję za dodanie do listy. Czuję się wyróżniony w tak zacnym gronie.
    Pozdrawiam

  • Dziękuję za (kolejne już) polecenie 🙂 miłej reszty majówki!

  • Przydałby się opis do każdego ?