DO WYDRUKU

Black Friday – lista zakupów do wydruku

Chyba nie ma już zbyt wielu osób, które nigdy nie słyszały o Black Friday. Z roku na rok coraz więcej firm przygotowuje na ten dzień specjalne promocje, wzorując się na zwyczaju, który przywędrował do nas ze Stanów Zjednoczonych (ale także Wielkiej Brytanii czy Kanady). Tam właśnie, dzień po Święcie Dziękczynienia, zaczyna się szał wyprzedaży. Nie ukrywam, że bardzo cieszy mnie to, że w Polsce od kilku lat także można wtedy liczyć na ciekawe promocje, ponieważ jest to przecież idealny moment na zrobienie ostatnich przedświątecznych zakupów i zaoszczędzenie przy tym całkiem niezłych kwot!

Promocje na Black Friday nie są pewniakiem, ciężko stwierdzić, które firmy zdecydują się na obniżenie cen oraz na jaką skalę. Niektórzy dadzą 5% rabatu, inni 20%, a jeszcze inni darmową wysyłkę. Dlatego na ten dzień nie szykuję “poważnej” listy zakupów, a jedynie listę potencjalnych zakupów. Jeśli cena będzie mi odpowiadać, to kupię, a jeśli nadal będzie wysoka, to będę szukać dalej. Na przykład jeśli poluję na jakąś książkę, to będę jej szukać w kilku księgarniach, a nie tylko w mojej ulubionej. Jeśli na liście mam zapisane “lalka dla Ninki”, to będę szukać ideału w kilku sklepach. I tak dalej 🙂

Grzechem byłoby nie wykorzystać tak fajnej okazji, dlatego jeśli też macie ochotę urządzić sobie małe polowanie 25 listopada, to polecam Wam zapisać wszystkie pomysły na specjalnie przygotowanej liście zakupów. Dzięki temu zyskacie pewność, że nic Wam nie umknie!

Listę możecie pobrać za darmo klikając w jej nazwę:

BLACK FRIDAY PLANY ZAKUPOWE

Pamiętajcie też, że 28 listopada wypada Cyber Monday, a 29 listopada Dzień Darmowej Dostawy – idealna okazja do kupienia drobiazgów, których cena niejednokrotnie dorównuje kosztom wysyłki.

Udanych zakupów! 🙂

Print Friendly, PDF & Email